Proč nákladní vůz z ciziny?

Základem je, že rozumíme tomu, co děláme. Což se v této době nevidí zase tak často. Proto víme, kde sehnat ty nejvýhodnější nabídky nákladních vozů. Jistě, prošli jsme si také etapou, kdy v našem hledáčku zanechávali stopy po pneumatikách čeští výrobci. Ale, upřímně, nestálo to za to. Zaměřili jsme se tedy na sousední zemi. A to rovnou na tu německou. Němci jsou proslulí svou tvrdou disciplínou. U nich nehrozí, že se každý natlučený nýt zapíjí půllitříkem ze sedmého.

Orientujeme se na německý trh z mnoha důvodů. Tím hlavním je daleko lepší vybavenost tamních nákladních vozů. Nedostane se Vám do rukou pouhá maketa nákladního vozu, ale skutečný nákladní vůz. Zapomeňte na minulost, kdy k rozjezdu byl potřeba prudký kopec a tři tlačící chlapi za korbou. Německá přesnost a disciplína se netáhne jen historií, ale i výrobními linkami. Německé nákladní vozy jsou volbou pro jistější budoucnost.

Nákladní vůz z Německa

Nemusí být nutně levnější. Cena použitého nákladního vozu může být větší než v Čechách, ale můžete si být jisti, že v Čechách skutečně narazíte na ojeté auto, v Německu narazíte jen na pravidelně ošetřované, daleko lépe vybavené a hlavně pojízdné. Dlouhodobě pojízdné. Stačí jediný pohled a hned budete vědět, kterým automobilem fůru písku dovezete na cílové místo a kterým si jen vyznačíte zpáteční cestu vysypaným materiálem.

Nákladní vůz z Německa

Jsou, s ohledem na jejich dokonalý provozní stav, nesrovnatelně levnější než ty, které máme k dispozici u nás. Na německém trhu se pohybujeme jako ryby ve vodě. Rozumíme svému oboru a dokážeme odhadnout už na první pohled případné podvodné úšklebky prodávajícího a s takovýmto nadále nespolupracovat. Získanými zkušenostmi jsme dosáhli toho, že před námi podvodníci prchají jako švábi.

Zdarma se u nás nechte překvapit:

  • - Dovozem do ČR a vystavením českého technického průkazu o čemž hovoříme i v sekci Podmínky dovozu
  • - Doprovodem naším autem k prodávajícímu, tlumočením a samozřejmě vyzkoušení
  • - Možností vzít si s naší asistencí na splátky, kteroužto službu nabízíme v sekci Financování
  • - Milým a vstřícným přístupem k Vám i Vašim požadavkům

Dovozem takto se nemusíte zabývat, vše máte již v ceně! *

*pokud není uvedeno jinak

Pokud máte dotazy volejte 608 244 776 nebo pište .