Podmínky dovozu nákladního vozu

Při platbě v hotovosti

  1. Vyberte si nákladní vůz z naší bohaté nabídky a konzultujte to s námi
  2. Vyčleňte si 1-2 dny v závislosti na vzdálenosti nákladního vozu na prohlídku a převzetí technického stavu v daném místě a času
  3. Nahlašte nám termín minimálně 2 dny dopředu, abychom stihli naplánovat cestu a včas zarezervovat nákladní vůz popřípadě i hotel.
  4. Pokud se necítíte na tak dlouhou cestu vlastním vozem, můžete jet s námi v našem kvalitním vozovém parku, dovezeme Vás tam i zpět. Odjezd z našeho prodejního areálu v Bystřanech u Teplic v Čechách, dle dohody Vás můžeme i vyzvednout po cestě.
  5. Na místě zajišťujeme TLUMOČENÍ v potřebném jazyce a též naší technickou podporu (náš mechanik) – na vyžádání , jinak je přítomen prodávající, který též zajistí předvedení nákladního vozu. Pamatujte si, že stojíme vždy na Vaší straně, radši objedeme více bazarů, ale aby jste si hlavně vybrali dobře. Klidně si též vezměte s sebou i Vašeho mechanika, chceme aby jste byli spokojení !
  6. Pokud se Vám nákladní vůz bude líbit, sepíšeme po příjezdu kupní smlouvu o koupi a vystavíme zálohovou fakturu na 50% celkové částky, kterou žádáme uhradit před dovozem nebo složením akontace na leasing. Zbytek doplácíme my a po dopravení nákladního vozu do areálu, provedení přihlášení na české RZ bude nákladní vůz doplacen a předán kupujícímu v areálu naší společnosti nebo též možnost dopravení k Vám – dle dohody.
  7. Dovezeme nákladní vůz do ČR. Zbytečně neriskujeme převozem po vlastní ose! Necháváme to na profesionálech, kteří se zabývají přepravou a dovezou nám náklaďák až do našeho areálu.
  8. Provedeme ještě jednu kontrolu a přípravu na technickou (STK) a necháme vystavit čistopis nákladního vozu s odhlášením na Vaše jméno či firmu.
  9. Nákladní vůz se může předat se zbývajícím doplatkem nebo podepsáním leasingové smlouvy.

Celá tato akce většinou trvá přibližně 14 dní, ale jsme schopni vynaložit nadstandardní úsilí, abychom vyhověli i dříve. Pokud to bude v naší moci a nevyskytnou se komplikace při přihlašování (vyžádání si povolení od výrobce nákladního vozu nebo jiné). Umíme to i za 3 dny, ale je to skutečně individuální.

Při platbě na leasing / úvěr

Vše je stejné jako při platbě v hotovosti, pouze před výjezdem do zahraničí vyžadujeme předběžné schválení financování nákladního vozu.

K tomu budeme potřebovat:Financujeme všechny nákladní vozy, ať jsou jakkoliv staré !!